Головна
Про нас
Послуги
Оплата
Відгуки
Контакти
Нерозголошення
 Умови та положення
 Скасування та повернення


Агентство перекладів ALMA MATER пропонує послуги високоякісного, точного і професійного перекладу текстів різноманітної тематики та стилів.

ALMA MATER – це енергійна команда компетентних та висококваліфікованих лінгвістів та спеціалістів вузького профілю, яка готова якісно й у встановлений термін виконати переклад за вигідною для клієнта ціною.

Щоб відповідати найвищим стандартам перекладу, наше агентство співпрацює з викладацьким складом та кваліфікованими випускниками вищих навчальних закладів України:

  • Горлівського державного інституту іноземних мов (Україна)
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
  • Національного аерокосмічного університету (Україна)
  • Донецького національного університету (Україна)
  • Донецького національного медичного університету (Україна)
  • Харківського національного університету (Україна)
  • Дніпропетровського національного університету (Україна) та інших

Ми пропонуємо переклад текстів різноманітних стилів (наукового, публіцистичного, офіційно-ділового, художнього) з/на наступні мови:
        англійську
        німецьку
        іспанську
        французьку
        українську
        російську

Alma Mater пропонує кваліфікований переклад текстів різноманітної тематики:
енергетика, автомобілебудування, електроніка, електротехніка, машинобудування, механіка, транспорт, економіка, юриспруденція, інформаційні технології, література, літературознавство, лінгвістика, риторика, журналістика, педагогіка, психологія, історія, культурологія, релігієзнавство, політологія, соціологія, медицина.

Усі наші співробітники досконало володіють іноземними мовами, мають широку компетенцію, великі фонові знання й багатий практичний досвід у наданні перекладацьких послуг.

Багато наших перекладачів набули унікального досвіду роботи на виробничих підприємствах енергетичного, автомобільного, інформаційного, фармацевтичного, хімічного, металургійного, електротехнічного секторів економіки на території пострадянського простору.

Наша команда використовує останні наукові та довідкові дані, щоб іти в ногу зі швидко змінною термінологією та інноваціями в галузі перекладу.

 
Веб-сайт:

www.am-ukr.com
Електронна пошта:

info @ am-ukr.com
Телефон:

+38 (098) 377-84-84
Skype:

Skype Me™! alma.mater.agency
 БРОШУРА

Інші ресурси

Copyright © 2005-2020 Alma Mater