Головна
Про нас
Послуги
Оплата
Відгуки
Контакти
Нерозголошення
 Умови та положення
 Скасування та повернення


ПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

Наше агентство пропонує послуги високоякісного професійного перекладу в наступних галузях:
енергетика, автомобілебудування, електроніка, електротехніка, машинобудування, механіка, транспорт, економіка, юриспруденція, інформаційні технології, література, літературознавство, лінгвістика, риторика, журналістика, педагогіка, психологія, історія, культурологія, релігієзнавство, політологія, соціологія, медицина.

Ми пропонуємо перекладацькі послуги в наступних мовних парах:
        англійська – російська/українська
        німецька – російська/українська
        іспанська – російська/українська
        французька – російська/українська
        польська – російська/українська
        російська – українська
        українська – російська

Для виконання перекладу найвищої якості ми розробили особливу систему керування перекладацькими проектами:1.  Керівник проекту приймає замовлення від клієнта, узгоджує з ним терміни виконання і всі основні деталі, а також інформує його про готовність проекту на кожному етапі.
2.  Спеціаліст з термінології забезпечує точний переклад термінів кожного проекту, а також підбирає для перекладача спеціалізовані словники та глосарії.
3.  Високопрофесійний досвідчений перекладач перекладає текст.
4.  Спеціаліст вузького профілю редагує текст перекладу.
5.  Коректор з вищою лінгвістичною освітою виконує правку тексту.
6.  Верстальник готує верстку тексту відповідно до формату вихідного документа або розробляє новий дизайн згідно з побажаннями клієнта (послуга оплачується додатково).
7.  Перекладач і керівник проекту здійснюють остаточну перевірку тексту, яка забезпечує додатковий контроль якості кожного проекту.

Переклад літературних творів та літературознавчих робіт здійснюється майстрами пера: поетами, письменниками та досвідченими літературними критиками, які цінують художню майстерність автора і роблять усе можливе, щоб якомога точніше передати намір автора та стиль викладу.

Наше агентство співпрацює з багатьма українськими видавництвами, і ми можемо надати послуги з публікації будь-яких Ваших матеріалів (художня та наукова література, монографії, дослідницькі роботи, підручники, журнали тощо).

Ми працюємо із різноманітними носіями інформації: рукописними та друкованими текстами (.doc, .pdf, .htm, .txt, .xls, .bmp, .jpg, .gif, .tif, .png), аудіо- та відеоджерелами.

Ми працюємо з наступним програмним забезпеченням: AutoCAD, InDesign, MS Office, Trados, Transit, Adobe PageMaker, Adobe Photoshop, Quark Xpress, Corel Draw тощо. Інше програмне забезпечення може бути використане на прохання клієнта.

Ми виконаємо переклад в будь-які Ваші терміни!

 
Веб-сайт:

www.am-ukr.com
Електронна пошта:

info @ am-ukr.com
Телефон:

+38 (098) 377-84-84
Skype:

Skype Me™! alma.mater.agency
 БРОШУРА

Інші ресурси

Copyright © 2005-2020 Alma Mater